Dla kogo praca przez internet?

Nie jest dziś łatwo o znalezienie dobrej pracy, szczególnie jeśli nie posiada się odpowiedniego wykształcenia – najlepiej popartego kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Wiele osób stara się w wolnej chwili dorobić do wypłaty. Czy można jednak zaufać, rozpowszechnianym często w Internecie sposobom na zarobek?
Zwykle można w pierwszej kolejności odrzucić rozmaite klikanie w banery, czy zapisywanie się do newsletterów – praca, która nie wymaga od nas właściwie niczego, zwykle nie jest godna zaufania, a zarobki, jeśli faktycznie się pojawiają, są niezwykle znikome.

Bardziej sensowne wydaje się wypełnianie ankiet, problem polega jednak na tym, że nie pojawiają się one na tyle często, żeby można było je uznać za choćby dodatkowe źródło zarobku. Żeby osiągnąć prawdziwy sukces w Internecie, musimy być przede wszystkim znani – np. jako autorzy bloga, czy fanpage’u. Dopiero wtedy możemy liczyć na w miarę regularny zysk z reklam i rozmaitych programów partnerskich. Jeśli zaś sami nie prowadzimy żadnej strony, możemy spróbować kariery, jako niezależni autorzy tekstów – wielu blogerów korzysta z usług podobnych osób i kupuje w Internecie gotowe teksty.

Komentarze są zamknięte.